top of page

ARCHITEKTURA

 

    Zajmujemy się projektowaniem i kompleksową obsługą administracyjno-prawną zamierzeń inwestycyjnych na terenie całego kraju. Projektujemy obiekty różnorakiego przeznaczenia w tym budynki użyteczności publicznej dla potrzeb administracji, usług, a także obiekty sportowe i budynki mieszkalne. Zajmujemy się również projektami rewitalizacji przestrzeni publicznych.

   Dysponujemy profesjonalnym zespołem projektowym. Posiadamy odpowiedni sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem. Uczestniczymy na bieżąco w szkoleniach i konferencjach podnosząc stale swoje kwalifikacje zawodowe. W trakcie realizacji zaprojektowanych przez nas obiektów pozostajemy w stałym kontakcie z inwestorem i wykonawcą robót pełniąc nadzór autorski nad budową. Daje to inwestorowi gwarancję realizacji inwestycji zgodnie z projektem, a nam pozwala na kontakt z najnowszymi technologiami co stymuluje stały rozwój naszej pracowni.

          Oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień i kompleksową obsługę inwestycji w zakresie koniecznych uzgodnień i pozwoleń, a także kalkulacji kosztów inwestycji oraz nadzoru inwestorskiego.
Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć odpowiednie doświadczenie, którym dzielimy się z naszymi klientami.

bottom of page